Polski
Kim jesteśmy, czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji przyczep i boksów do przewozu zwierząt. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z psami spowodowało, że rozwiązania techniczne zastosowane w naszych produktach są dopasowane do potrzeb związanych z transportem i przechowywaniem zwierząt oraz spełniają wymogi prawne (Dz.U.1998r. Nr 86 poz. 552).Wieloletnie doświadczenia zawodowe właścicieli pozwoliły na rozszerzenie oferty o produkcję bram wjazdowych, ogrodzeń, balustrad kutych i nierdzewnych oraz konstrukcji stalowych i aluminiowych.

Nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo i komfort transportu zarówno czworonogom, jak i ich właścicielom.

Posiadamy świadectwo homologacji europejskiej typu WE
Na podstawie wydanego świadectwa homologacji typu WE pojazdu kompletnego, firma METBOX S.C. Kurpas otrzymuje możliwość rejestracji przyczepy marki METBOX we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej

NOWOŚĆ!!!
PRZYCZEPA METBOX HUNTERNajwyższa jakość!

Aby nasze wyroby były najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania do ich produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz trwałe, wysokiej klasy materiały.

Spełniamy indywidualne życzenia naszych klientów dzięki czemu nasze wyroby są oryginalne. Aby zaznajomić się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

NOWE BIURO METBOX
zobacz więcej...
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią wykonanych zleceń!
Copyright © 2007 NEONE.com.pl
statystyka
Napisz do nas: office@metbox.pl