Polski
Bramy wjazdowe
Bramy wjazdowe przesuwne .
Konstrukcja ocynkowana i malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.
Dzięki zastosowaniu wózków jezdnych i przeciwwagi brama otwiera się swobodnie i nie wymaga podparcia. Warunki atmosferyczne (śnieg) nie mają wpływu na funkcjonalność bramy.
Bramy skrzydłowe.
Stanowią doskonały element klasycznego ogrodzenia, mogą podkreślać stylowy charakter domu.
W przypadku braku miejsca na wybieg bramy przesuwnej stanowią idealną alternatywę.
Bramy wjazdowe wykonujemy według propozycji i oczekiwań klientów. Mogą być stylowe kute jak i o nowoczesnym wzornictwie. Cynkowanie ogniowe zabezpiecza konstrukcję bramy na wiele lat.
Lakierowanie proszkowe nie tylko stanowi walor estetyczny lecz również samo w sobie jest zabezpieczeniem antykorozyjnym.
Oferowane przez nas napędy firmy FAAC , NICE , TOUSEK stanowią wygodny i niezawodny sposób otwierania i zamykania bramy. Są one wyposażone w czujniki przeciążeniowe dzięki czemu nie wyrządzają szkód przy ewentualnym zderzeniu z przeszkodą, a w razie braku zasilania można szybko je rozsprzęglić i otworzyć bramę ręcznie .

Najbardziej wymagającym klientom oferujemy bramy aluminiowe.
Szyna jezdna z wysokiej jakości aluminium gwarantuje absolutną odporność na korozję i jest o ok. 2/3 lżejsza od szyny stalowej o podobnych parametrach.
Komórkowa konstrukcja szyny powoduje, że jest ona bardzo lekka i wytrzymała. Pomimo mniejszej ilości zastosowanego materiału w porównaniu do szyn stalowych zwiększona została wytrzymałość na zginanie i udźwig.

Copyright © 2007 NEONE.com.pl
statystyka
Napisz do nas: office@metbox.pl