DOGS TRAINING

Klatka do przewozu psa

Mamy przyjemność zaoferować Państwu klatkę do przewozu jednego oraz dwóch psów! Klatka wykonywana jest z płyty spienionego PVC o grubości 10mm z utwardzoną powierzchnią, charakteryzującej się wytrzymałością oraz z anodowanych, aluminiowych profili. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko bezpieczne, ale również estetyczne. Każda klatka wykonywana jest na indywidualne zamówienie klienta, pod konkretne wymiary bagażnika. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i prośby naszych klientów.

DOGS TRAINING

Stojak na aporty

Stojak na aporty to produkt charakteryzujący się wysoką jakością oraz estetyką. Malujemy stojaki na dowolny, wybrany przez klienta kolor dostępny w palecie RAL. Solidne wykonanie oraz niekonwencjonalny design sprawiają, że przedmiot ten idealnie sprawdzi się zarówno na dworze, jak i w domu.

DOGS TRAINING

Aport

Produkowane przez nas aporty treningowe są funkcjonalne, zrobione z najwyższej jakości materiału. W swojej ofercie posiadamy również aporty z imieniem psa, robione na indywidualne zamówienie. Waga przedmiotu wynosi 650g.

PRIZE

Wieszak

Wieszaki produkowane przez firmę Metbox idealnie sprawdzają się w każdym domu. Są bardzo wytrzymałe i eleganckie. Każdy wieszak produkowany jest na indywidualne zamówienie kupującego – chętnie zrealizujemy każdy projekt. Produkt wykonywany jest z wysokiej jakości materiału, malowany proszkowo na dowolny, wybrany przez klienta kolor, dostępny w palecie RAL.

WORKING DOGS

Znacznik na ślad

Znacznik na ślad naszej produkcji znajdzie swoje miejsce na każdym placu treningowym. Wykonujemy znaczniki na indywidualne zamówienie klienta, w dowolnym kolorze dostępnym w palecie RAL.