BRAMY METALOWE

BRAMY I OGRODZENIA

Firma Metbox od lat zajmuje się produkowaniem bram i ogrodzeń, a także balustrad. Tworzymy wyroby stalowe, cynkowane, malowane proszkowo, aluminiowe oraz nierdzewne. Oferujemy nieograniczony zakres wzorów naszych produktów zgodnie z marzeniami i wyobrażeniami Klienta. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia wykonywanie także ogrodzeń laserowych, cieszących się coraz większym zainteresowaniem Klientów w dzisiejszych czasach. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dobierając wymiary i wzornictwo tak, aby korzystanie z ogrodzenia było wygodne i bezproblemowe, a całość tworzyła zapierający dech w piersiach efekt. Z racji naszego wieloletniego doświadczenia służymy pomocą w wyborze rodzaju bramy, sposobu wykonawstwa oraz innych rozwiązań technicznych.

 

 

 

BRAMY METALOWE

NOWOCZESNE WZORY

Zapewniamy, że wszystkie nasze ogrodzenia wykonywane są przez fachowców mogących się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Troska o każdy detal to z pewnością znak rozpoznawczy naszych pracowników. Oferujemy profesjonalny montaż produktów zakupionych w naszej firmie. Zamontowane przez nas ogrodzenia są w 100% bezpieczne i zachowują nienaganny wygląd przez wiele lat.

NASZE MOŻLIWOŚCI

USŁUGI DODATKOWE

Świadczymy również rozmaite usługi, jak profesjonalne gięcie oraz cięcie blach na specjalnie przystosowanych do tego celu maszynach. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia dotyczące spawania różnych elementów – w naszej kadrze znajdują się specjaliści nie bojący się żadnego wyzwania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Gwarantujemy, że wszystkie usługi zostaną przeprowadzone w sposób fachowy, a wysoka jakość otrzymanych produktów nie będzie budziła wątpliwości.