BRAMY METALOWE

BRAMY I OGRODZENIA

Firma Metbox od lat zajmuje się produkowaniem bram i ogrodzeń, a także balustrad. Wszystkie ogrodzenia tworzymy w Orzeszu, w województwie śląskim, gdzie również mieści się siedziba naszej firmy. Produkujemy wyroby stalowe, cynkowane, malowane proszkowo, a także aluminiowe oraz nierdzewne. Oferujemy nieograniczony zakres wzorów naszych produktów zgodnie z marzeniami i wyobrażeniami Klienta. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia wykonywanie także ogrodzeń laserowych, które obecnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i dobieramy wymiary oraz wzornictwo tak, aby korzystanie z ogrodzenia było wygodne i bezproblemowe, a całość tworzyła zapierający dech w piersiach efekt. Z racji naszego wieloletniego doświadczenia służymy pomocą w wyborze rodzaju bramy, jak również sposobu wykonawstwa oraz innych rozwiązań technicznych. Ponadto przed złożeniem zamówienia oferujemy darmowy pomiar oraz ofertę! Zależy nam, aby Klient mógł cieszyć się ze swojego nowego ogrodzenia jak najszybciej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i szybko.

 

 

 

BRAMY METALOWE

NOWOCZESNE WZORY

Gwarantujemy, że wszystkie nasze ogrodzenia wykonywane są przez fachowców, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Ponadto troska o każdy detal to z pewnością znak rozpoznawczy naszych pracowników. Dodatkowo oferujemy profesjonalny montaż produktów zakupionych w naszej firmie zarówno w Orzeszu, jak i na terenie całego województwa śląskiego. Zamontowane przez nas ogrodzenia są niewątpliwie w 100% bezpieczne oraz zachowują nienaganny wygląd przez wiele lat. Z pewnością nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do innych przedsiębiorstw produkujących ogrodzenia w Orzeszu oraz w całym województwie. Co ważne, zapewniamy krótkie terminy wykonania realizacji!

NASZE MOŻLIWOŚCI

USŁUGI DODATKOWE

Świadczymy również rozmaite usługi, takie jak profesjonalne gięcie oraz cięcie blach na specjalnie przystosowanych do tego celu maszynach. Jesteśmy też otwarci na wszelkie zlecenia dotyczące spawania różnych elementów – w naszej kadrze znajdują się specjaliści nie bojący się żadnego wyzwania, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Gwarantujemy, że wszystkie usługi zostaną przeprowadzone w sposób fachowy, a wysoka jakość otrzymanych produktów nie będzie budziła wątpliwości. Cenimy sobie relacje z Klientami, dlatego dostosowujemy ofertę w taki sposób, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron. Efekty naszych realizacji można również zobaczyć na Facebooku, na którego serdecznie zapraszamy!