Firma METBOX Kurpas Sp. J. z siedzibą w Orzeszu realizuje w latach 2019-2020 projekt pn. „Wykonanie projektu i wdrożenie do produkcji specjalistycznej przyczepy do przewozu psów z innowacyjnym aneksem sypialnym” . Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 2: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.3.5: Design dla przedsiębiorców.

Celem projektu jest stworzenie i wdrożenie na rynek przyczepy do przewozu psów z unikalnym aneksem sypialnym dla przewodnika/trenera psów. Dzięki współpracy z profesjonalną firmą projektową produkt stworzony na bazie dotychczasowych doświadczeń firmy METBOX zostanie nie tylko znacząco ulepszony o funkcjonalność dotychczas niedostępną na rynku, ale zyska nowe walory ergonomiczne i estetyczne, poszerzając dotychczasową ofertę firmy METBOX i wpisując się naturalnie w jej organiczny kierunek rozwoju.

Przeprowadzenie profesjonalnego procesu projektowego przy współpracy ze specjalistyczną firmą projektową wpłynie także na wzrost świadomości firmy METBOX w zakresie wagi działań wzorniczych w procesie rozwoju oferty produktowej i zaowocuje implementacją tego podejścia przy realizacji kolejnych projektów. Wartość projektu to 969 855 zł, a wkład Funduszy Europejskich to 470 225 zł.

logo

Strona internetowa w budowie,
Zapraszamy do kontaktu!

O nas
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji przyczep i boksów do przewozu zwierząt. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z psami spowodowało, że rozwiązania techniczne zastosowane w naszych produktach są dopasowane do potrzeb związanych z transportem i przechowywaniem zwierząt oraz spełniają wymogi prawne. Nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo i komfort transportu zarówno czworonogom jak i ich właścicielom. Posiadamy świadectwo homologacji europejskiej typu WE. Na podstawie wydanego świadectwa homologacji typu WE pojazdu kompletnego firma METBOX KURPAS SP.J. otrzymuje możliwość rejestracji przyczepy marki METBOX we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej

Drugą gałęzią naszej działalności jest produkcja i montaż ogrodzeń, balustrad oraz konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w materiałach ze stali czarnej, aluminium oraz kutych. Zapewniamy pełen zakres usług związanych z doborem materiałów, przygotowaniem fundamentów, montażem ogrodzenia i automatyki do bram. Bogata oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów oraz bogate doświadczenie stwarzają warunki do wdrażania coraz to nowszych produktów. W swojej pracy stawiamy na wysoka jakość oraz rzetelność wykonywanych usług.

Kontakt

Metbox Kurpas Sp. J.
PL 43-180 Orzesze
Rybnicka 1a

Metbox Kurpas Sp. J.
PL 43-180 Orzesze
Rybnicka 1a

Adres zakładu produkcyjnego:

43-180 Orzesze,
ul. Wyzwolenia 35B

formularz kontatkowy:

Adresy mailowe:

office@metbox.pl

k.kurpas@metbox.pl

Telefony:

dział handlowy, klienci zagraniczni
+48602719519

dział handlowy, klienci krajowi
+48608507339

dział techniczny
+48602719419