Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show sidebar
Aluminiowy stojak na aporty
Close

Aluminiowy stojak na aporty

140,00 
Stojak na aporty aluminiowy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas ze swoim psem. Stojak dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wykonany jest z materiału łatwego do usuwania zabrudzeń, co pozwala na zachowanie czystości.
Aport treningowy dla psa personalizowany
Close

PERSONALIZOWANY APORT TRENINGOWY METBOX DLA PSA

79,00 
Personalizowany aport treningowy dla psa firmy METBOX to idealny produkt do treningu i zabawy z naszym ukochanym czworonogiem. Wyjątkowości temu produktowi dodaje wypalone imię psa. Wykonujemy każdy przedmiot na indywidualne zamówienie Klienta, dlatego prosimy o podanie napisu, który wypalimy na aporcie, podczas składania zamówienia. Zapraszamy również do zakupu stojaka na aporty, który znajduje się w naszej ofercie: Stojak na aporty Polecamy także zaobserwowanie naszej strony na Facebooku, gdzie pojawiają się bieżące informacje dotyczące promocji w naszym sklepie :)
Close

Stalowy znacznik na ślad malowany proszkowo

50,00 
Znacznik na ślad to obowiązkowy przedmiot dla każdego psa trenującego ślad. Produkt wykonany jest z aluminium. Wysokość wynosi 52 cm.
Close

Stojak na aporty z głową psa aluminiowy

250,00 
Stojak na aporty z głową psa idealnie sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i w warunkach domowych. Oferowane produkty dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL wybranym przez Klienta.