Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar

Bluza z kapturem IGP pies z aportem Metbox czerwona

120,00 
Bluza z kapturem Metbox IGP pies z aportem to niezbędny element garderoby każdego posiadacza czworonoga :) Bluzy są wykonane z 65% poliestru i 35% bawełny. Bluza z kapturem jest bardzo miła i przyjemna w dotyku, a co za tym idzie bardzo ciepła. Idealnie sprawdzi się ona w chłodniejsze dni. Oferowana przez nas bluza jest w kolorze czerwonym. W naszym sklepie znajdują się również bluzy o innych kolorach, a także w innych wzorach. Zapraszamy również do szerszego zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo produkty, które z pewnością zadowolą każdego psa, jak i jego właściciela :)
Symbol zastępczy
Close

Czerwony softshell IGP pies z aportem Metbox (Kopia)

Czerwony softshell IGP pies z aportem Metbox wykonany jest  z najwyższej jakości materiału. Zewnętrzna część składa się w 95% z poliesteru i 5% elastanu. Z kolei wewnętrzna część kurtki to materiał 100% poliester. Granatowy softshell IGP to produkt uniseks, przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Symbol zastępczy
Close

Szara bluza z kapturem Metbox IGP Pies z aportem

120,00 
Bluza z kapturem Metbox IGP pies z aportem to niezbędny element garderoby każdego posiadacza czworonoga :) Bluzy są wykonane z 65% poliestru i 35% bawełny. Bluza z kapturem jest bardzo miła i przyjemna w dotyku, a co za tym idzie bardzo ciepła. Idealnie sprawdzi się ona w chłodniejsze dni. Na tej stronie oferujemy bluzę w kolorze szarym. W naszym sklepie znajdują się również bluzy o innych kolorach, a także w innych wzorach. Zapraszamy również do szerszego zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdą tam Państwo produkty, które z pewnością zadowolą każdego psa, jak i jego właściciela :)
Close

Wieszak stalowy dowolny wzór

150,00 
Wieszak stalowy na każdą okazję to idealny pomysł na prezent. Ważnym aspektem jest możliwość zaprojektowania własnego projektu przez Klienta, którego chętnie się podejmiemy! Ponadto oferujemy bogatą kolorystykę wykonywanych przez nas produktów - Klient wybiera dowolny, dostępny w palecie RAL kolor. Cena wieszaka dotyczy standardowych wymiarów 71x39 cm. W przypadku bardziej skomplikowanych wzorów cenę ustalamy indywidualnie z Klientem.
Symbol zastępczy
Close

Zielona bluza z kapturem IGP pies z aportem Metbox

120,00 
Bluza z kapturem Metbox IGP pies z aportem to niezbędny element garderoby każdego posiadacza czworonoga :) Bluzy są wykonane z 65% poliestru i 35% bawełny. Bluza z kapturem jest bardzo miła i przyjemna w dotyku, a co za tym idzie bardzo ciepła. Idealnie sprawdzi się ona w chłodniejsze dni. Na tej stronie oferujemy bluzę w kolorze zielonym. W naszym sklepie znajdują się również bluzy o innych kolorach, a także w innych wzorach. Zapraszamy również do szerszego zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdą tam Państwo produkty, które z pewnością zadowolą każdego psa, jak i jego właściciela :)