TRENINGI

PRACA Z PSAMI TO NASZA PASJA

Firma Metbox powstała z pasji do psów. Podczas wieloletnich treningów z naszymi ukochanymi czworonogami dostrzegaliśmy brak odpowiednich produktów zapewniających bezpieczeństwo i komfort pupili. W związku z tym postanowiliśmy to zmienić i wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z psami wiedzieliśmy, jak zapewnić im odpowiednie warunki nie tylko w trakcie podróży, ale również podczas codziennego funkcjonowania. Zajmowanie się tymi wspaniałymi czworonogami to bez wątpienia cały nasz świat. Ponadto nasze kilkunastoletnie treningi z psami zaowocowały wieloma sukcesami na arenie sportowej. Potwierdzają to wyniki członków naszej załogi, którzy godnie reprezentują nas na zawodach zarówno rangi krajowej, jak i międzynarodowej. Wysokie rezultaty przyczyniły się do utworzenia zespołu “Metbox Team”, którego nasza firma jest patronem. Doczekaliśmy się również własnej hodowli, która w 2020 roku zaowocowała pierwszym miotem.

PARTNERZY I KLIENCI

NASI PRACOWNICY I PARTNERZY TWORZĄ JEDEN ZESPÓŁ

Metbox bez wątpienia posiada w swoich szeregach zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których jakość, precyzja i zadowolenie klienta to najważniejsze wartości. Ponadto wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zrozumienie potrzeb czworonoga, jak i jego właściciela.

W trakcie naszej działalności mieliśmy zaszczyt współpracować z wieloma znanymi i utytułowanymi osobami ze świata “psiego” sportu. Do tego grona uznanych profesjonalistów, którzy nam zaufali, należą m.in.:

  • Igor Tracz – wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz w bikejoringu,
  • Wojciech Bielak – Mistrz Polski IGP 2019,
  • Christine Kisser – Czwarte miejsce na FMBB World Championships 2019,
  • Martina Praunias – Mistrzyni Świata w mondioringu 2019,
  • Stefan Größe – wielokrotny uczestnik zawodów rangi mistrzowskiej, z licznymi sukcesami na swoim koncie.

Ponadto nasi dealerzy to pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, co jest najlepsze dla każdego psa.
Jesteśmy również sponsorem tytularnym drużyny “Metbox Team”, w skład której wchodzą zawodnicy regularnie walczący o najwyższe cele w Mistrzostwach Polski, a także reprezentujący nasz kraj w zawodach międzynarodowych.

Igor Tracz

Dolina Noteci - Kross

Metbox Team

Stefan Größe

DOŚWIADCZENIE

INWESTUJEMY W NAJLEPSZĄ TECHNOLOGIĘ

W procesie produkcji przyczep i boksów wykorzystujemy najnowsze technologie, pozwalające na tworzenie produktów wysokiej jakości, o niepowtarzalnym wyglądzie. Podczas produkcji przyczep korzystamy przede wszystkim z elementów wycinanych laserowo oraz giętych na maszynach CNC. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt składa się jedynie z części trwałych, zrobionych w fachowy sposób. W parku maszynowym firmy Metbox znajduje się jeszcze wiele innych urządzeń, umożliwiających tworzenie całego produktu praktycznie od zera przez naszych fachowców. Jednak efekty osiągane przy użyciu najwyższej technologii nie byłyby możliwe bez zgranego i lojalnego zespołu, którym możemy się pochwalić. Wszystkie nasze produkty powstają zgodnie z wymogami prawnymi, posiadamy homologację w krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.