TRENINGI

PRACA Z PSAMI TO NASZA PASJA

Firma Metbox powstała z pasji do psów. Podczas wieloletnich treningów z naszymi ukochanymi czworonogami dostrzegaliśmy brak odpowiednich produktów zapewniających bezpieczeństwo i komfort pupili. Postanowiliśmy to zmienić i wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z psami wiedzieliśmy, jak zapewnić im odpowiednie warunki nie tylko w trakcie podróży, ale również podczas codziennego funkcjonowania. Zajmowanie się tymi wspaniałymi czworonogami to cały nasz świat. Nasze kilkunastoletnie treningi z psami zaowocowały wieloma sukcesami na arenie sportowej, członkowie naszej załogi godnie reprezentują nas na zawodach zarówno rangi krajowej, jak i międzynarodowej. Wysokie rezultaty przyczyniły się do utworzenia zespołu “Metbox Team”, którego nasza firma jest patronem. Doczekaliśmy się również własnej hodowli.

PARTNERZY I KLIENCI

NASI PRACOWNICY I PARTNERZY TWORZĄ JEDEN ZESPÓŁ

Firma Metbox posiada w swoich szeregach zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których jakość, precyzja i zadowolenie klienta to najważniejsze wartości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zrozumienie potrzeb czworonoga, jak i jego właściciela.

W trakcie naszej działalności mieliśmy zaszczyt współpracować z wieloma znanymi i utytułowanymi osobami ze świata “psiego” sportu. Zaufało nam grono uznanych profesjonalistów, m.in.:
– Igor Tracz – wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz w bikejoringu,
– Wojciech Bielak – Mistrz Polski IGP 2019,
– Christine Kisser – Czwarte miejsce na FMBB World Championships 2019,
– Martina Praunias – Mistrzyni Świata w mondioringu 2019,
– Stefan Größe – wielokrotny uczestnik zawodów rangi mistrzowskiej, z licznymi sukcesami na swoim koncie.

Ponadto nasi dealerzy to pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, co jest najlepsze dla każdego psa.
Firma Metbox jest również sponsorem tytularnym drużyny “Metbox Team”, w skład której wchodzą zawodnicy regularnie walczący o najwyższe cele w Mistrzostwach Polski, a także reprezentujący nasz kraj w zawodach międzynarodowych.

Igor Tracz

Dolina Noteci - Kross

Metbox Team

Stefan Größe

DOŚWIADCZENIE

INWESTUJEMY W NAJLEPSZĄ TECHNOLOGIĘ

W procesie produkcji przyczep i boksów wykorzystujemy najnowsze technologie, pozwalające na tworzenie produktów wysokiej jakości, o niepowtarzalnym wyglądzie. W produkcji przyczep korzystamy z elementów wycinanych laserowo oraz giętych na maszynach CNC, dzięki czemu mamy pewność, że nasz produkt składa się jedynie z części trwałych, zrobionych w fachowy sposób. W parku maszynowym firmy Metbox znajduje się jeszcze wiele innych urządzeń, umożliwiających tworzenie całego produktu praktycznie od zera przez naszych fachowców. Jednak efekty osiągane przy użyciu najwyższej technologii nie byłyby możliwe bez zgranego i lojalnego zespołu, którym możemy się pochwalić. Wszystkie nasze produkty powstają zgodnie z wymogami prawnymi, posiadamy homologację w krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.