TRENINGI

PRACA Z PSAMI TO NASZA PASJA

Firma Metbox powstała z pasji do psów. Podczas wieloletnich treningów z naszymi ukochanymi czworonogami dostrzegaliśmy brak odpowiednich produktów zapewniających bezpieczeństwo i komfort pupili. W związku z tym postanowiliśmy to zmienić i wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z psami wiedzieliśmy, jak zapewnić im odpowiednie warunki nie tylko w trakcie podróży, ale również podczas codziennego funkcjonowania. Zajmowanie się tymi wspaniałymi czworonogami to bez wątpienia cały nasz świat. Cieszymy się, że nasza pasja stała się naszą pracą, a nasze produkty trafiają do Klientów z całego świata!

PARTNERZY I KLIENCI

NASI PRACOWNICY I PARTNERZY TWORZĄ JEDEN ZESPÓŁ

Metbox bez wątpienia posiada w swoich szeregach zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których jakość, precyzja i zadowolenie klienta to najważniejsze wartości. Ponadto wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zrozumienie potrzeb czworonoga, jak i jego właściciela.

W trakcie naszej działalności mieliśmy zaszczyt współpracować z wieloma znanymi i utytułowanymi osobami ze świata “psiego” sportu. Do tego grona uznanych profesjonalistów, którzy nam zaufali, należą m.in.:

  • Alessandro Dalvit – mistrz świata FMBB IGP 2022,
  • Christine Kisser – Czwarte miejsce na FMBB World Championships 2019,
  • Martina Praunias – Mistrzyni Świata w mondioringu 2019,

Ponadto nasi dealerzy to pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, co jest najlepsze dla każdego psa.

Alessandro Dalvit

DOŚWIADCZENIE

INWESTUJEMY W NAJLEPSZĄ TECHNOLOGIĘ

W procesie produkcji przyczep i boksów wykorzystujemy najnowsze technologie, pozwalające na tworzenie produktów wysokiej jakości, o niepowtarzalnym wyglądzie. Podczas produkcji przyczep korzystamy przede wszystkim z elementów wycinanych laserowo oraz giętych na maszynach CNC. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt składa się jedynie z części trwałych, zrobionych w fachowy sposób. W parku maszynowym firmy Metbox znajduje się jeszcze wiele innych urządzeń, umożliwiających tworzenie całego produktu praktycznie od zera przez naszych fachowców. Jednak efekty osiągane przy użyciu najwyższej technologii nie byłyby możliwe bez zgranego i lojalnego zespołu, którym możemy się pochwalić. Wszystkie nasze produkty powstają zgodnie z wymogami prawnymi, posiadamy homologację w krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.