Przyczepa do przewozu psów

SPORT

Sport to doskonały wybór dla profesjonalistów i zawodników

Przyczepa do przewozu psów „Sport” charakteryzuje się sportowym wyglądem dachu oraz błotników, dlatego design ten jest niepowtarzalny. W przeciwieństwie do przyczepy dla psów “Active”, w wersji podstawowej posiada już podnoszony dach, kufer aerodynamiczny, termostat, blokadki w drzwiach oraz błotniki aluminiowe z wbudowanymi lampami i oświetlenie wewnętrzne. Ponadto posiada ona więcej opcji w wyposażeniu dodatkowym, co umożliwia stworzenie przyczepy idealnie dostosowanej do potrzeb czworonoga. W swojej ofercie posiadamy przyczepy do przewozu psów dla dwóch, trzech, czterech, pięciu, sześciu, ośmiu, a nawet dziesięciu czworonogów! Warto nabyć tę przyczepę, ponieważ powoduje zapierający dech w piersiach efekt, a psy czują się w niej doskonale. Produkt ten idealnie sprawdzi się zarówno wśród osób prywatnych, jak i odpowiednich służb i instytucji, zajmujących się psami. Przed zakupem przyczepy oferujemy konsultacje z naszym specjalistą, w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości.

Przyczepa do przewozu psów

METBOX TRACZER

Dla miłośników sportów zaprzęgowych

Przyczepa do przewozu psów „Traczer” idealnie sprawdzi się u osób trenujących sled dogs, a także bikejoring. Dzięki specjalnie skonstruowanemu dachowi, który jest podzielony na pół, istnieje możliwość przewożenia na nim sań oraz rowerów. Możliwość wybrania wielu opcji dodatkowych sprawia, że Klient ma okazję stworzyć przyczepę idealną do potrzeb swoich, jak również psa. Ponadto jesteśmy otwarci na indywidualne propozycje naszych Klientów, które pomogą zrealizować Ich wymarzony projekt. Nowoczesny design oraz szeroka funkcjonalność przyczepy dla psów „Traczer” sprawiają mnóstwo radości z korzystania z niej, jak również wywołują niesamowity efekt. Zapraszamy do kontaktu zarówno przez naszą stronę, jak i social media: Facebook oraz Instagram.

Przyczepa do przewozu psów

ACTIVE

Active to idealne rozwiązanie na start

Przyczepa do transportu psów Active to najprostsza, a także najtańsza wersja przyczepy. Jest bardzo dobrym wyborem przede wszystkim dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportami, w których uczestniczą psy. Ponadto będzie świetnym rozwiązaniem dla mniej wymagających Klientów. Pomimo, że jest to najuboższa wersja przyczepy, posiada ona wyposażenie, które gwarantuje komfort i bezpieczeństwo psa. Zapraszamy do kontaktu zarówno przez naszą stronę, jak i social media: Facebook oraz Instagram.